30.05 4 mecze w turnieju Deichmann

W ostatnią sobotę (30 maja) żaki KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie zmagały się na boiskach we Wrocławiu przy ul. Metalowców. Rozegraliśmy 4 mecze w ramach turnieju Deichmann. Przed nami jeszcze tylko 2 ostatnie mecze z Szwajcarią (OLYMPIC WROCŁAW) i Szkocją (FC Wrocław). Bardzo ważne mecze do wygrania, aby zająć minimum 7 miejsce, bo wówczas 13 czerwca w finałach playoff, rozpoczniemy rozgrywki od 1/16 a nie 1/32 finałów. Obecnie na 11 meczy wygraliśmy 4, zremisowaliśmy 3 i 4 przegraliśmy. W rozgrywkach w tabeli gramy systemem pełnej rotacji składu jak i pozycji, co niejednokrotnie odbija się na wynikach. Ale o faktyczne wyniki powalczymy 13 czerwca, kiedy to 42 drużyny od 8.00 rano, zagrają o mistrzostwo Wrocławia.
A więc najbliższe 2 weekendy zapowiadają się bardzo bardzo pracowicie.
6 czerwca (w sobotę) gramy od 8.50 do 10.05 dwa mecze w turnieju Deichmann i następnie od 11.15 gramy turniej DZPN na Polach Marsowych w kategorii ŻAK.
7 czerwca gramy w turnieju DZPN ORLIK na Polach Marsowych we Wrocławiu, wsparci naszymi orlikami.
13 czerwca gramy finały playoff turnieju Deichmann
14 czerwca gramy w turnieju DZPN ORLIK na Polach Marsowych we Wrocławiu, wsparci naszymi orlikami.
Weekend 20-21 czerwca będzie wolny. Jednak nie jedziemy do Brzegu Dolnego.
Piotr Chmurzyński

Powiązana galeria: