20.12.2014 turniej we Wrocławiu 2005 i młodsi.

W najbliższą sobotę żaki i orliki będą brały udział w turnieju piłkarskim we Wrocławiu w hali Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Chełmońskiego. Zagramy w trzeciej turze od godziny 16.00 do 19.45. Zgłosiłem do turnieju dwie drużyny BYSTRZYCA 1 i 2 KĄTY WROCŁAWSKIE.
Zbiórka o godz. 15.00 !!! Jeżeli ktoś nie oddał i ma w domu strój biało-czarny, to proszę koniecznie zabrać ze sobą.
Końcowy skład obu drużyn ustalę w sobotę na miejscu.
Obowiązkowo każdy zawodnik gra w ochraniaczach i getrach piłkarskich. Konieczne są aktualne badania lekarskie lub napisane oświadczenia rodziców " o braku zdrowotnych przeciwwskazań do udziału dziecka w turnieju w dniu 20.12.2014" i przedstawienia przed zawodami. Każdy zawodnik ma również mieć ze sobą legitymację szkolną lub inny dokument tożsamości.
Więcej o turniejach:
Następny turniej dla rocznika 2006 lub młodszych, zagramy 4 stycznia 2015 r. w Kątach Wrocławskich. Wówczas zagra jedna drużyna i poprowadzi ją trener Jerzy Śliwiński.